درباره ماشرکت مهندسی داده پردازان جوان شبکه جنوب درسال ۱۳۸۹ با هدف ارائه جدیدترین خدمات تخصصی شبکه های کامپیوتری،طراحی وب سایت،سیستم های امنیتی و حفاظتی و مشاوره نصب و راه اندازی تجهیزات سخت افزاری فعالیت خود را آغاز نموده و با گسترش حوزه فعالیت در اسفند سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را رسماٌ به ثبت رسانده است.
این مجموعه پاسخی است به نیاز موسسات و سازمان ها و شرکت های بزرگ و متوسط کشور در زمینه خدمات تخصصی زیرساخت شبکه، امنیت شبکه و ارتباطات یکپارچه بر اساس شناختی دوگانه از خواست مشتری و راه حل مناسب.

گروه داده پردازان جوان کلیه خدمات خود را با تکیه بر تخصص، دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود در قالب یک کار گروهی و تخصصی ارائه می‌کند. این متخصصین علاوه بر دارا بودن مدارک رسمی علمی و سوابق ارزشمند کاری، دارای مدارک گوناگون از مراجع  صنعت انفورماتیک دنیا می باشند.


اهداف و خط مشی

مهندسی داده پردازان جوان، یکی از شرکت های فعال در حوزه فناوری اطلاعات وارتباطات میباشد که بر آن است تا با نگاهی بلند مدت، گام هایی در راستای افزایش آگاهی ، مبنی بر فن آوری های نوین اطلاعاتی و ارتباطاتی بردارد و مرکزی معتبر برای تجمع نیروهای فکری و اجرایی فعال در این حوزه باشد تا بتواند ضمن حضور گسترده و فعال در بازارهای داخلی  فرصتی برای کارسازی و اشتغال و نیز تربیت نیروهای متخصص فراهم سازد.


محور فعالیت های شرکت در یک نگاه

بهینه سازی و اصلاح زیرساخت شبکه

طراحی و پیاده سازی زیرساخت های مجازی با تکنولوژی های مجازی سازی،راه اندازی سرورهای مجازی برپایه Vsphere esxi

تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی: اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی می باشد.
طراحی و پیاده سازی سیستم تلفن تحت شبکه Voice Over IP – VOIP
اجرای پروژههای نظارت بر شبکه،اعمال محدودیت در شبکه بر اساس راه اندازی دامین و اکتیودایرکتوری
استقرار سامانه پست الکترونیک درون سازمانی Local Private Mail Server
فرایند مدیریت اینترنت درون سازمانی بر پایه میکروتیک
مشاور امنیت شبکه و ارائه راهکار و تجهیزات امن سازی سرورها و سرویس ها


چشم انداز

این مجموعه می کوشد تا زمینه‌ی استفاده‌ی صحیح و مناسب سازمان‌ها و اشخاص از ابزارهای مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات را فراهم آورد تا در جهت ارتقای دانش فنی سازمان ها و شرکت های مختلف، در عرصه IT کشور گام مثبتی بردارد. بهره گیری از دانش، خلاقیت و ابتکار نیروی متخصص و کارآمد این مجموعه در جهت رقابت پذیری و پاسخگویی به بازاراست.
برای نیل به هدف فوق، شناخت نیازمندی‌ها و پاسخگویی به آنها در حوزه طراحی زیرساخت ارتباطی داده‌ها در یک سازمان و ارسال امن آنها که شریان حیاتی هر نهاد به شمار می‌آید و ارائه خدمات ارزش افزوده در راس فعالیت های شرکت قرار دارد. همچنین در حوزه مشتری مداری و جلب رضایت شرکای تجاری، این مجموعه تلاش می کند تا از طریق دریافت نظرات مشتریان کیفیت محصولات و ارائه خدمات خود را بهبود ببخشد تا از این طریق در جهت کسب رضایت مشتری گام بردارد. دریافت گواهی حسن انجام کار از سوی مشتریان متعدد، صحه‌ای بر این مدعاست.
انضباط کاری، تعهد و مسئولیت پذیری، صداقت، انتقاد پذیری، احترام متقابل و تلاش برای رشد فردی، مجموعه اصول و ارزش هایی هستند که اعضای این مجموعه به آنها پایبند هستند.

Views: 1487